Přátelák mezi TJ WORMS Postřelmovem a Sokolem Zábřeh

Článek

Ve čtvrtek 10. června 2021 proběhlo přátelské utkání mezi Postřelmovem a Sokolem Zábřeh. Tento přátelák byl určen pro děti z kategorie přípravky a mladší žáci. Ač Sokol Zábřeh byl doplněn třemi hráči z Jestřebí, kde se také rozjel florbalový trénink na místní škole, stále neměl dostatek hráčů na zápas. Naštěstí hráči z Postřelmova neměli problém doplnit sestavu Sokola.
Ze začátku se rozjelo zahřívací kolo (rozchytávání golmanů (mladší žáci) či hra ovečky a vlci (přípravka)) a poté se mohl konečně rozjet zápas. Všichni hráči jeli na své maximum, u některých bylo poznat, že fyzička se po 7-8 měsících někam vytratila, ale až do konce utkání jim nechyběl úsměv na tváři :)
Všichni hráči včetně trenérů byli spokojení, neboť zde nebylo důležité vyhrát, ale objevit zase tu chuť si zahrát a mít radost, že můžeme být opět na hřišti!

Děkujeme Postřelmovu za pozvání, těšíme se na další setkání.

---->Fotogalerie zde