Akce

Akce pořádané Tj Sokol Zábřeh

Naši rodičové byli pozváni na přátelské utkání do Postřelmova, který se odehrál ve čtvrtek 19. ledna 2023. Ač náš tým prohrál 10:11, všichni byli spokojení :)
Další vánoční florbal se uskutečnil i v Jestřebí, který se odehrál ve středu 21. prosince. I hráči z Jestřebí si měli pozvat své rodiče a sourozence, mít na sobě něco vánočního/zimního a přinést něco na zub. Účast byla opět vysoká a pohoštění také nechybělo. A vánočně zimní ohoz zde byl lepší než v sokolovně! Děkujeme všem, co dorazili a prožili se svými blízkými krásnou chvíli. Zde byli hráči rozděleni do dvou týmů a hráli 4 na 4, ke konci si vyzkoušeli nájezdy na golmana.
Poslední florbal v sokolovně pro rok 2022 pro naše hráče byl v úterý 20. prosince. Tentokrát si ale měli pozvat své rodiče a sourozence, mít na sobě něco vánočního/zimního a přinést něco na zub. Účast byla veliká, s ozdobou na sobě to bylo horší, ale příští rok to jistě napraví :) Děkujeme všem, kdo se podíleli na vytvoření krásné atmosféry, která byla na florbale! Byly vytvořeny dvě hřiště, na jednom se hrál florbal 3 na 3 a na druhém byly slalomy, "piškvorky" nebo vybíjená. Samozřejmě nechybělo ani občerstvení :)
17. prosince 2022 v Postřelmově
Mikuláš s andělem a s čerty dorazil na náš úterní trénink a rozdával perníkové medaile, pokud se mu daný hráč zalíbil a ukázal mu své florbalové umění :)
3. prosince 2022 v Postřelmově
12.listopadu 2022 v sokolovně Zábřeh

Stránky