ZFL

23. ročník ZFL

Kategorie mladších a starších žáků:                  Kategorie přípravek a elévů:

Sobota 12. listopadu v Rapotíně/Zábřeze              So 5. listopadu v Zábřeze

Sobota 17. prosince v Postřelmově                   So 3. prosince v Postřelmově

Sobota 7. ledna v Rapotíně                                    So 2. února ve Vikýřovicích

Sobota 21. ledna v Postřelmově

Sobota 11. února v Rapotíně

Sobota 25. března v Postřelmově

 

------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Historie

  • Sezóna 2021/2022 (22. ročník)

Po dvouleté covidové přestávce jsme měli obavy o to, kolik týmů se tentokrát sejde, protože zhruba 50% dětí přestalo sportovat, u nás především z kategorie starších žáků. Na podzim k nám sice přišlo 12 nových hráčů ve věku převážně 8-9 let, ale než jsme je něco stačili naučit, byly mj. zakázány sportovní turnaje, takže jsme ZFL i zápasy přípravek mohli rozjet až letos v březnu.

V kategoriích mladších žáků (10-13 let) i starších žáků (14-17 let) se ale sešlo potěšitelných 6 týmů. V kategorii starších se zápasů zúčastnilo celkem 98 hráčů, v kategorii mladších zápasy prošlo 86 hráčů. V kategorii hráčů do 10 let se podařilo uskutečnit pouze jeden turnaj s pěti týmy.

II.kategorie - mladší žáci                  III.kategorie - starší žáci

1. Kluci z Údolí                               1. Worms Postřelmov  
2. TJ Sokol Zábřeh                         2. Údolí Desné
3. Worms Postřelmov                     3. TJ Orel Troubelice
4. FbC Vikýřovice                           4. FbC Vikýřovice
5. TJ Sokol Dubicko                       5.  TJ Sokol Zábřeh  
6. Holky z Údolí                              6. Sokol Velké Losiny                             

  • Sezóna 2020/2021 se "neotevřela" z důvodu COVIDU-19.

  • Sezóna 2019/2020 (21. ročník)

Celá sezóna nebyla dohrána z důvodu COVIDU-19. Umístění týmů po 5. kole:

II.kategorie - mladší žáci                  III.kategorie - starší žáci

1. Orel Troubelice                                1. Orel Troubelice  
2. Velké Losiny                                     2. Worms Postřelmov
3. Údolí Desné                                      3. Údolí Desné
4. Sokol Kostelec n/H                           4. Sokol Zábřeh
5. Worms Postřelmov                           5. Kočky z Údolí 
6. Sokol Zábřeh 
7. Dívky z Údolí                             

 

  • Sezóna 2018/2019 (vítěz 20. ročník)

Mladší žáci - Worms Postřelmov

Starší žáci - TJ Orel Troubelice

  • Sezóna 2017/2018 (vítěz 19. ročník)

Mladší žáci - TJ Sokol Zábřeh

Starší žáci - Worms Postřelmov

  • Sezóna 2016/2017 (vítěz 18. ročník)

Mladší žáci - ZŠ a MŠ Údolí Desné

Starší žáci - VŠPŠ Šumperk

  • Sezóna 2015/2016 (vítěz 17. ročník)

Mladší žáci - Lvi Postřelmov

Starší žáci - Lvi Šumeprský venkov

  • Sezóna 2014/2015 (vítěz 16. ročník)

Mladší žáci - TJ Sokol Zábřeh

Starší žáci - TJ Sokol Zábřeh

  • Sezóna 2013/2014 (vítěz 15. ročník)

Mladší žáci - Lvi Postřelmov

Starší žáci - ZŠ a MŠ Údolí Desné

  • Sezóna 2012/2013 (vítěz 14. ročník)

Mladší žáci - Výkvět Hrabišín

Starší žáci - TJ Sokol Zábřeh

  • Sezóna 2011/2012 (vítěz 13. ročník)

Mladší žáci - ZŠ a MŠ Údolí Desné

Starší žáci - TJ Sokol Zábřeh

  • Sezóna 2010/2011 (vítěz 12. ročník)

Mladší žáci - DDM Zábřeh

Starší žáci - FbC Asper Šumperk

  • Sezóna 2009/2011 (vítěz 11. ročník)

Mladší žáci - DDM Zábřeh

Starší žáci - TJ Sokol Zábřeh

  • Sezóna 2008/2009 (vítěz 10. ročník)

Mladší žáci - TJ Sokol Zábřeh

Starší žáci - TJ Sokol Zábřeh

  • Sezóna 2007/2008 (vítěz 9.ročník)

Mladší žáci - TJ Sokol Chromeč

Starší žáci - TJ Sokol Chromeč

  • Sezóna 2006/2007 (vítěz 8. ročník)

Mladší žáci - TJ Orel Zábřeh

Starší žáci - TJ Sokol Dlouhomilov

  • Sezóna 2005/2006 (vítěz 7. ročník)

Mladší žáci - TJ Sokol Zábřeh

Starší žáci - TJ Sokol Dlouhomilov

  • Sezóna 2004/2005 (vítěz 6. ročník)

Mladší žáci - TJ Sokol Dolany

Starší žáci - TJ Sokol Dlouhomilov

  • Sezóna 2003/2004 (vítěz 5.ročník)

Mladší žáci - TJ Sokol Šumeprk

Starší žáci - ZŠ Mlýnská, Mohelnice

  • Sezóna 2002/2003 (vítěz 4. ročník)

Mladší žáci - TJ Sokol Chromeč

Starší žáci - TJ Sokol Dubicko

  • Sezóna 2001/2002 (vítěz 3. ročník)

Mladší žáci - TJ Sokol Chromeč

Starší žáci - Řezníci, NG Zábřeh

  • Sezóna 2000/2001 (vítěz 2. ročník)

Mladší žáci - TJ Sokol Zábřeh

Starší žáci - TJ Sokol Zábřeh

  • Sezóna 1999/2000 (vítěz 1. ročník)

Mladší žáci - TJ Sokol Zábřeh

Starší žáci - TJ Sokol Zábřeh