Oddíl vojebalu „čtvrtek“

Oddíl volejbalu TJ Sokol Zábřeh
  • Vedoucí oddílu: Libor Pohořelský (603 878 298)
  • 14 stálých hráců - 4 ženy, 10 mužů, 2 náhradnící
  • Oddíl se schází:

Letní sezona: 18:00 - 20:00 venkovní kurt u tenisové zdi

Zimní sezona: 18:30 - 20:00 Sokolovna - Velký sál

• Tradiční akce pořádané oddílem:

Obrácený turnaj

Tričkový turnaj

Oddíl volejbalu má více jak 20 letou tradici. Vystřídalo se v něm spousta hráček a hráčů různé sportovní výkonnosti, bohužel, někteří již mezi námi nejsou. Členové, kteří již přestali většinou ze zdravotních důvodů hrát, zůstávají čestnými členy oddílu a spolu s hráči, mají-li zájem, se zúčastňují společných sportovně-společenských akcí, které pořádáme během roku. Snažíme se každoročně uspořádat o víkendech dvě soustředění oddílu na některé z chat v okolí našeho kraje, týdenní výjezd na kolech „za hranice všedních dnů“, výšlapy a výjezdy na kolech nejen kolem Zábřehu, tradiční vánoční večírek, volejbalové klání s posezením a ohňostrojem v hospůdce na Sokolovně, pořádaného na sklonku starého roku.

Turnaj v Luzernu