ZFL - MSŽ 11.11.

Další kolo ZFL se odehrálo opět v Postřelmově. Na tomto turnaji naši hráči dostali darem od firmy SULKO sportovní modré lahve - moc děkujeme!

MLADŠÍ ŽÁCI

Na mladší žáky čekaly týmy Tovačov a Troubelice.

Sestava mladší žáci: Jan Č. (G), Vašek Č., Tobiáš H., Radek H., Dominik H., Jan P., Denis S., Matěj S. a Anna V.

Sokol Zábřeh vs Sokol Tovačov 3:1

Ač výhra, mohli jsme tento zápas také prohrát. Náš golman měl dobře postavenou bránu, neboť soupeř trefoval konstrukci brány a také vychytal nájezd. Herní projev našich hráčů byl lepší než před měsícem, přesto cítíme velké nedostatky v naší hře, kde je potřeba ještě hodně věcí vypracovat.

Branky: 2 Jan P., 1 Matěj S.

Asistence: Václav Č., Radek H., Tobiáš H.

Sokol Zábřeh va Troubelice 3:4

S velkou nadsázkou by se dalo říct, že jsme hráli jen proti jednomu hráči, který zařídil výhru svému týmu (vstřelil všechny 4 goly). Ač byli naši hráči na něho upozorněni, přesto se mu povedlo nepříznivý stav z 1:0 otočit na 1:4 pro Trubelice. Od této chvíle naši začali hrát, tlačili na soupeřovu bránu, podařilo se jim snížit na 3:4, bohužel hra je časově omezena a tři body do tabulky si tak bere soupeř. Velké zklamání v hráčích bylo znát. Budeme ale věřit, že jsou poučeni a že od příštích zápasů budou hrát nejenže již od první minuty, ale že budou i poslouchat pokyny trenéra.

Branky: 3 Václav Č.

Asistence: 2 Anna V.

Náhradní termín pro zápas s Dlouhomilovem je stanoven na čtvrtek 30.11. v 16:00 v sokolovně Zábřeh.

STARŠÍ ŽÁCI

Sestava starší žáci: Matyáš Němec (G), Martin B., Jan B., Vašek Č., Jan D., Matěj Ch,., Andrej Ch., Josef K.  Vítězslav L. a Klára O.

Starší žáci měli zápasy až ke konci turnaje. Pro některé naše hráče to byl tedy dlouhý den, neboť na hale byli již od rána a vypomáhali s pořádáním turnaje  - ať již v roli rozhodčího či seděli u zapisovatelského stolku.

Sokol Zábřeh vs Dlouhomilov 6:3

V tomto zápase jsme chtěli brát tři body, což se nakonec podařilo. Velkou pochvalu si hráčí zaslouží za herní situace, které jsme nacvičovali na trénincích.

Branky: 2 Matěj Ch., 2 Martin B., 2 Víťa L.

Asistence: 4 Jan B., 2 Martin B.

Sokol Zábřeh vs Troubelice 2:10

Proti minimálně třem zkušeným hráčům z týmu Troubelice, kteří hrají vyšší florbalovou soutěž než je naše ZFL, jsme neměli šanci nijak uspět. Možná by se zápas odvíjel jinak, kdybychom v první třetině vstřelili góly, které byly opravdu blízko. Leč se nám nepodařilo a frustrace ze hry rostla dál. Na několik minut byl vyřazen ze hry i náš hráč – Matěj Chmelař – neboť dostal úder loktem pod oko a modřině a otoku nic nebránilo, aby se rozjela. Naštěstí je již v pořádku.

Branky: 1 Matěj Ch., 1 Jan B.

Asistence: 1 Jan B.

Další 3. kolo ZFL se odehraje 9. prosince v Rapotíně.