ZFL - MSŽ 14.10.

První kola pro nejvyšší kategorie v rámci ZFL se rozjela v Postřelmově 14. října.

V letošní sezóně se ZFL soustředila výhradně na omezený počet týmů v kategorii a také na velikost hřišť pro systém 4+1.

MLADŠÍ ŽÁCI

První zápasy rozjela kategorie mladších žáků, shodou okolností první zápas hráli naši hráči s Údolím Desné.

Složení: Jan Č. (G), Vašek Č., Anna V., Tobiáš H., Radek H., Dominik H., Vojta J., Jan P. a Matěj S.

Sokol Zábřeh vs Údolí Desné 3:5

Výsledek zápasu neodpovídá skutečnosti, se soupeřem jsme byli herně vyrovnaní, leč rozhoduje vždy o tom, kdo vstřelí více gólů. Naši hráči byli zpočátku zakřiknutí, zda to mohlo ovlivnit, že poprvé hrají v této kategorii (ještě loni hráli elévskou „ligu“) nebo že hrají na větší hřiště než nabízí naše sokolovna…

Nicméně v tomto zápase si pochvalu zaslouží zejména Anička, Vašek a brankář Honza.

Branky: 2 Václav Č., 1 Dominik H.

Asistence: 2 Jan P., 1 Matěj S.

Sokol Zábřeh vs Dlouhomilov – odloženo

Bohužel soupeř Dlouhomilov nebyl schopen dorazit (málo hráčů), bude tento zápas odehrán v pozdějším termínu.

Sokol Zábřeh vs Troubelice - 5:2 (přátelské utkání)

Namísto tohoto zápasu bylo přátelské utkání s Troubelicemi, kde naši hráči vyhráli 5.2. Zde došlo k pozměněné sestavě a náš herní projev byl rozhodně lepší než v předchozím zápase. Nebyly zde tolik vidět začátečnických chyb, hráči si více věřili s míčkem na florbalce, komunikace mezi hráči byla lepší.

Svoji premiéru na trenérské lavičce v kategorii mladších žáků si odbyl pan Hroch. Přejeme mu, ať se mu daří a aby touto partou hráčů, se kterou vyhrál pár turnajů v elévské lize, dosáhl dalších úspěchů :)

STARŠÍ ŽÁCI

Starší žáci mají program až v odpoledních hodinách.

Složení: Matyáš N. (G), Martin B., Jan B., Vašek Č., Jan D., Matěj Ch,., Andrej Ch., Josef K.  Vítězslav L. a Klára O.

Sokol Zábřeh vs Sokol Dubicko 12:2

Již od začátku hry naši hráči diktovali hru i tempo. Zde se jen čekalo, kolikrát skončí míček v soupeřově brance.

Branky: 5 Jan B., 3 Klára O., 2 Martin B., 2 Matěj Ch.

Asistence: 4 Matěj Ch., 2 Klára O., 1 Martin B., Víťa L. a Andrej Ch,

Sokol Zábřeh vs Postřelmov 4:5

Hned zkraje ligy nás čekal jeden z nejtěžších soupeřů. Ač prohra velice mrzí, tento zápas měl úžasné tempo a nádherné herní i brankářské okamžiky! V obou týmech velice dobře golmani podrželi svůj tým! Na konci zápasu si zasloužili potlesk od hráčů i fanoušci na ochozech, jejich fandění bylo úžasné, až běhal mráz po zádech!

Branky: 2 Jan B., 1 Martin B., 1 Matěj Ch.

Asiatence: 1 Matěj Ch, 1 Martin B.

Fotogalerie starších žáků zde.

Další zápasy se odehrají opět v Postřelmově na sv. Martina (tj. 11. listopadu).