ZFL - MSŽ 23.3.

6. kolo ZFL v Rapotíně - pro kategorii mladší žáky to byly poslední zápasy sezóny.

MLADŠÍ ŽÁCI

fotogaelrie zde

Tuto kategorii čekalo poslední kolo ZFL. Po 5. kole naši hráči byli na 5. místě. V případě 1-2 výher v 6. kole ZFL a zároveň i zaváhání soupeře, mohli naši hráči pomýšlet i na lepší umístění v tabulce.

Sestava: Jan Č., Radek H., Jasmína H. (G), Tobiáš H., Dominik H., Dominik K., Oliver K., Marek M., Matyáš N. (G), Jan P., Matěj S., Anna V. a Lukáš W.

Utkání:

Sokol Zábřeh : Vikýřovice           2:3

Branky: 2 Jan P.
Asistence: Tobiáš H. a Anna V.

Naši hráči uhráli pěkný výsledek s tímto soupeřem, který vedl tabulku po 5. kole. Věříme, že kdyby měl Honza P. k sobě ještě Vaška, který z osobních důvodů se nemohl zúčastniti tohoto kola, zápas mohl dopadnout i v náš prospěch.

Sokol Zábřeh : Worms Postřelmov         1:10

Branky: Dominik H.

Tento zápas by se mohl pojmenovat jako Šimkův zápas, neboť dokázal nasbírat 7 kanadských bodů (5 branek a 2 asistence). Bohužel naše obrana mu v tom nedokázala zabránit.

Po skončení zápasů mladších žáků bylo vyhlášení výsledků 25. ročníku ZFL. Tento ročník suveréně ovládl tým FbC Vikýřovice, který ani jednou neprohrál. Naši hráči zakončili sezónu na 5. místě, což oproti loňsku je o jednu příčku vylepšení. Vstřelili jsme 44 branek a 45 branek inkasovali, a tak musíme vylepšit zejména hru v obraně a střelbu.

POŘADÍ NÁZEV TÝMUVÝHRAREMÍZAPROHRABODYSKÓRE
1FbC Vikýřovice9303071:23
2Údolí Desné8222654:26
3WORMS Postřelmov7232326:34
4Sokol Dlouhomilov6242045:41
5Sokol Zábřeh4171344:45
6Orel Troubelice2010630:70
7Sokol Tovačov1011312:73

Co se týče kanadského bodování, z našeho týmu jsou nejlepšími hráči Vašek a Honza P.  s 24 resp. 23 body, po nich s 11 body se umístila Anička V. V celkovém hodnocení se Vašek umístil na 4. místě, Honza o jednu příčku níže. K umístění klukům gratulujeme!

POŘADÍJMÉNO HRÁČENÁZEV TÝMUPOČET KANADASKÝ BODŮ
1Matušů JaroslavFbC Vikýřovice38
2Vintrlík JakubÚdolí Desné29
3Horák DanielOrel Troubelice25
4Čech VáclavSokol Zábřeh24
5Pospíšil JanSokol Zábřeh23
6Foral MikaelSokol Dlouhomilov23
7Lár MarekFbC Vikýřovice21
8​Brauner FilipWORMS Postřelmov20
9Peloušek Jan Údolí Desné18
10Hvižď MatějSokol Dlouhomilov17

Tuto kategorii čeká  sokolský oblastní přebor ve Frýdlantu nad Ostravicí (13. dubna) a tam se teprve ukáže, co se za celou sezónu naučili a zda to dokážou svým způsobem podat na hřišti!

STARŠÍ ŽÁCI

fotogalerie zde

Nutně jsme potřebovali bodovat do tabulky, nejen proto, abychom mohli pomýšlet na lepší umístění, ale zejména po psychické stránce, neboť bodový půst byl už dlouhý. Bohužel ani v tomto kole se nám nepoštěstilo.

Sestava: Martin B., Jan B., Jan D., Matěj Ch., Andrej K., Jáchym K. (G), Josef K., Víťa L., Matyáš N. (G), Klára O. a Anna V.

Sokol Zábřeh : Tovačov       6:7

Góly: 2 Martin B., 2 Víťa L., 1 Jan B., Matěj Ch.
Asistence: 2 Matěj Ch., 1 Jan B., Josef K. a Klára O.

Chtěli jsme body do tabulky, bohužel nezadařilo se, i když jsme měli více ze hry. Ke konci zápasu jsme na hřiště dali nejsilnější lajnu, abychom udrželi alespoň remízu, leč soupeři se podařilo vstřelit gól a získat tak důležité body do tabulky. V tomto zápase došlo také k půjčení sálovek. Touto cestou děkujeme našemu hráči Pepovi, který i za cenu toho, že na hřiště nebude moct jít, nabídl svoje sálovky Matějovi, kterému se během zápasu jeho sálovky „rozpadly“.

Sokol Zábřeh : Údolí Desné        1:5

Góly: 1 Martin B.

Věděli jsme, že se jedná o soupeře, který nemá s kondičkou žádný problém, nicméně jejich výhru zajistil jeden rozdílný hráč, který byl u nich na hostování – R. Fiala z Vikýřovic. Věřím, že bez něho bychom byli velice vyrovnaným týmem. Čestný jediný gól vstřelil Martin.

Tak se nám zase nezadařilo bodovat, budeme doufat, že poslední turnaj, který nás čeká již za dva týdny (6. dubna) v Postřelmově, bude o něco lepší.